Woliński Park Dizozaurów
Woliński Park Dinozaurów na Facebook-u
PL DE

Informujemy, że nasza firma nie jest partnerem firmy Groupon. W związku z tym, wszystkie kupony zakupione poprzez portal tej firmy są nieważne i nie będą honorowane. Wszelkie zapytania i reklamacje prosimy kierować do Groupon.   

 

Godziny otwarcia:

Czwartek ( Boże Ciało) : 10 - 18

Piątek: 10 - 18

Sobota: 10 -18

Niedziela: 10 - 18

 

Bałtycki Park Dinozaurów to miejsce aktywnego wypoczynku, gdzie zdobywanie wiedzy o czasach prehistorycznych połączone jest z wieloma atrakcjami i rozrywką na świeżym powietrzu. Znajduje się tu ścieżka edukacyjna, muzeum, park rozrywki oraz sklep z pamiątkami i restauracja. Wizyta w Parku gwarantuje pełną emocji, a zarazem bezpieczną zabawę w miejscu rodzinnej rozrywki. Park rozwija się z roku na rok, dostarczając odwiedzającym nowych, różnorodnych atrakcji.

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż w obrębie Bałtyckiego Parku Dinozaurów rozpoczął działalność Park Safari Wrzosowo. Na terenie Parku zobaczyć można rzadkie gatunki zwierząt, jak choćby pozyskany w lutym 2013r. z Australii biały kangur Walabia Bennetta. Oprócz kangurów znajdują się tu także strusie, owce kameruńskie, daniele oraz wiele innych zwierząt i ptaków.

 

news

15.02.2016

SEZON 2016
Rozpoczynamy rezerwację terminów dla grup zorganizowanych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.